Specjaliści z obszaru zarządzania ryzykiem poszukiwani przez Commerzbank

 

commerzbank_baner

 

Commerzbank Oddział Łódź poszukuje absolwentów, jak i doświadczonych specjalistów w obszarze ryzyka. Poszukiwane są osoby z doświadczeniem, jak i absolwenci kierunków takich jak matematyka, informatyka, analiza danych, ekonomia.

 

Niemiecki Commerzbank, wiodący międzynarodowy bank z oddziałami i biurami w ponad 50 krajach, otworzył w Łodzi wyspecjalizowaną sekcję Group Risk Controlling&Capital Management. Planowane jest zatrudnienie początkowo aż 60 specjalistów z dziedziny ryzyka.

 

Poszukiwane są osoby z doświadczeniem, jak i absolwenci kierunków takich jak matematyka, informatyka, analiza danych, ekonomia. Nowi pracownicy w krótkim czasie staną się cenionymi specjalistami w obszarze ryzyka.

„Podejmując pracę w dziale Group Risk Controlling & Capital Management nasi specjaliści nie tylko będą mogli na atrakcyjnych warunkach dołączyć do drużyny wiodącego europejskiego banku, ale też z pewnością zdobędą takie umiejętności, które pozwolą im na bardzo szybkie rozpoczęcie kariery w międzynarodowej bankowości. Każdy pracownik, który do nas dołączy będzie objęty programami szkoleniowymi zarówno w Łodzi, jak i we Frankfurcie nad Menem.”

– mówi Dyrektor Oddziału Commerzbank Łódź Dorota Podgrocka-Stępien.
Obecnie prowadzona jest rekrutacja na następujące stanowiska:

 

The Risk Controlling Junior Specialist

Credit Risk Validation Senior Specialist

Risk Reporting Senior Specialist

Risk Applications Senior Specialist

Risk Validation Senior Specialist

Credit Risk IT Applications Senior Specialist

 

Jeżeli mieliby mają Państwo pytania, prosimy o kontakt bezpośrednio z Panią Eweliną Papieską, Specjalistą ds. HR, ewelina.papieska@commerzbank.com.

 

Posiadając około 1000 oddziałów Commerzbank ma jedną z najgęstszych sieci oddziałów w Niemczech spośród niemieckich banków prywatnych. W sumie, Commerzbank posiada ponad 16 milionów klientów indywidualnych, jak i milion klientów biznesowych i korporacyjnych. Bank, który został założony w 1870 roku, jest reprezentowany na wszystkich głównych światowych giełdach. W 2015 roku wygenerował przychody brutto w wysokości prawie 9,8 mld Euro, zatrudniając ponad 51 tys. pracowników.

 

Pozostaw odpowiedź