Wielkimi krokami zbliża się finał Programu Ambasadorskiego Biura Karier UŁ. Zamknięciem premierowej edycji będzie event Czy istnieje życie po studiach?, który odbędzie się w Bibliotece UŁ w dniach 23-25 kwietnia 2018 r.

Przygotowania do wydarzenia rozpoczęły się w listopadzie, podczas wyjazdu inaugurującego Program. Kolejne miesiące to czas na dopracowywanie pomysłów i opracowanie koncepcji eventu. Stoją za nią Ambasadorzy Biura Karier UŁ – 11 studentów, którzy zmierzyli się z wyzwaniem wprowadzenia do oferty Biura nowych elementów, stanowiących odpowiedź na faktyczne potrzeby społeczności akademickiej.

Czy istnieje życie po studiach? to trzy dni spotkań, poświęconych tematyce dzisiejszego i przyszłego rynku pracy. To nie tylko szansa na zrozumienie zachodzących na nim zmian, ale także okazja do skorzystania z możliwości, jakie stoją przed studentami. Pomóc w tym mają m.in. warsztaty, speed dating z absolwentami, panel dyskusyjny oraz gry rozwijające kluczowe kompetencje. Wydarzeniu towarzyszą prezentacje organizacji studenckich oraz konkurs na innowacyjne CV, będący szansą na zaprezentowanie swoich możliwości czołowym agencjom kreatywnym w Łodzi.

Szczegółowy program imprezy jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia oraz na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!