Coaching kariery nie jest dla każdego. Kiedy warto?

Coaching to niedyrektywna forma wsparcia osób, które chcą jeszcze lepiej wykorzystywać swój potencjał. Najlepsze efekty przynosi, gdy klientem jest osoba chcąca zyskać lepszą świadomość swoich mocnych stron i osiągnąć wymarzony cel. W coachingu nie dostaniesz gotowych rozwiązań - coach wspiera proces ich generowania. Najwięcej ze spotkań z coachem wyniesiesz, jeśli jesteś gotowy na zmiany i otwarty na nowe możliwości.

Na coachingu kariery można np. doprecyzować swój cel zawodowy, uświadomić sobie swoje mocne strony, wypracować indywidualne sposoby funkcjonowania w nowym miejscu (np. gdy rozpoczyna się nową pracę lub studia) i skoncentrować się na swojej marce osobistej. W wielu przypadkach coaching kariery warto uzupełnić spotkaniami z doradcą zawodowym.

Kiedy skorzystać z czegoś innego?

Jeśli chcesz uzyskać informację zwrotną dotyczącą swoich dokumentów aplikacyjnych i zachowania na rozmowie kwalifikacyjnej - wybierz doradztwo zawodowe.

Jeśli chcesz rozwiązać testy, np. predyspozycji zawodowych - przyjdź na doradztwo zawodowe.

Jeśli chcesz zdobyć nową wiedzę i przećwiczyć nowe umiejętności - szkolenie będzie lepszym rozwiązaniem.

Coaching indywidualny

Wybierz, jeżeli chcesz porozmawiać w cztery oczy z coachem lub gdy Twój temat jest dla Ciebie bardzo osobisty.

Coaching grupowy

Wybierz, gdy do pracy nad swoimi kwestiami chcesz wykorzystać również doświadczenie i wsparcie innych osób, które są w podobnej sytuacji.

Brzmi jak coś dla Ciebie? Zgłoś się!

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.