Studiujesz na UŁ? Masz pomysł na działania, które ułatwią wejście na rynek pracy lub sprawią, że Twoja Uczelnia będzie bardziej przyjazna studentom? Zgłoś się do nowego programu i zostań Ambasadorem Biura Karier UŁ!

Rozpoczynamy weekendowym warsztatem wprowadzającym (10-12 listopada 2017, Spała), podczas którego poznasz pozostałych uczestników programu i zmierzysz się z zadaniami przygotowanymi przez zespół Biura Karier UŁ.

Kolejnym krokiem będą cykliczne spotkania, podczas których pod okiem praktyków spróbujesz przełożyć idee na praktyczne działania. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności związane z organizacją eventów – od planowania wydarzeń, przez pozyskiwanie sponsorów i prowadzenie akcji promocyjnej, aż do wcielania pomysłów w życie. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu, przez cały rok akademicki i są zaplanowane na popołudniowe godziny – tak, aby dało się je połączyć ze studiami i pracą zawodową.

Jeśli lubisz wyzwania i dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej – ten program jest dla Ciebie! Nie ma znaczenia co i na którym roku studiujesz, nie musisz mieć bogatych doświadczeń – liczy się Twoje zaangażowanie i rzetelność. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do 13 października 2017 roku i przeżyj niezapomnianą przygodę.

Uwaga: W ciągu tygodnia od zakończenia przyjmowania zgłoszeń skontaktujemy się z zakwalifikowanymi osobami.

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

1. DANE OSOBOWE

2. PYTANIA

Prosimy Cię o udzielenie odpowiedzi na każde z pytań.