JTI Polska organizuje Dni Otwarte w Fabryce w Starym Gostkowie! Wybierz dzień i zapisz się już dziś na 10.01.2018, 11.01.2018 bądź 23.01.2018 r.

JTI Polska ponownie zaprasza studentów i absolwentów na Dzień Otwarty w fabrykach w Starym Gostkowie. Dzień Otwarty w fabryce JTI Polska to możliwość poznania specjalistów z różnych dziedzin (HR, specjalistów czy inżynierów) oraz zdobycia informacji o możliwościach rozwoju kariery w JTI – firmie, która została uznana za najlepszego pracodawcę w Polsce w rankingu Top Employers.

Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w szkoleniu z technik komunikacji i autoprezentacji, spotkają się z przedstawicielem Działu Produkcji i będą mieli okazję zwiedzić nowoczesny park maszynowy, czyli zobaczyć, jak funkcjonuje duża fabryka na co dzień.

Szczególnie serdecznie zapraszamy studentów i absolwentów kierunków technicznych.

JTI zapewnia darmowy transport z Łodzi: wyjazd ok. godz. 8.00, powrót ok. godz. 15.00. Szczegółowe informacje o miejscu wyjazdu prześlemy zarejestrowanym uczestnikom drogą mailową.

JTI Polska należy do Grupy Japan Tobacco International. Siedziba i fabryka firmy mieści się w Starym Gostkowie w powiecie poddębickim. Biuro zarządu wraz z licznymi działami wspierającymi zlokalizowane jest w Warszawie.

W całej Polsce Firma zatrudnia ponad 1300 pracowników, z czego blisko 1000 pracuje w nowoczesnej fabryce w Starym Gostkowie, skąd 80 proc. produkcji eksportowane jest do ponad 60 krajów na całym świecie. Główne marki w ofercie JTI Polska to Camel, Winston i LD.

W 2017 r., w ramach certyfikacji Top Employers, JTI Polska została uznana za najlepszego pracodawcę w Polsce. W uznaniu rozwoju biznesu, zaangażowania społecznego oraz nadzwyczajnej troski o pracowników, Business Center Club przyznało też firmie tytuł Lidera Polskiego Biznesu 2017.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie internetowej: https://mlodziwlodzi.pl/uwaga-dzien-otwarty-w-jti-polska/