Ericpol

Ericpol projektuje, koduje, testuje, wdraża i integruje. Od 1991 roku tworzy kompleksowe i niezawodne rozwiązania telekomunikacyjne, rozwiązania dedykowane oraz świadczy usługi doradcze dla sektorów telekomunikacji, M2M, służby zdrowia oraz przedsiębiorstw opierających swoją działalność na nowoczesnych technologiach. Posiada swoje lokalizacje w Łodzi, Krakowie, Gnieźnie i Warszawie, a także spółki zależne na Ukrainie, Białorusi i w Szwecji. Jako Grupa Ericpol zatrudnia już ponad 2000 pracowników!

Co istotne, Ericpol od wielu lat efektywnie współpracuje z Uniwersytetem Łódzkim, pomagając naszym studentom wejść na bardzo atrakcyjny rynek pracy. Pracownicy firmy są obecni na wydziałach i na Uniwersyteckich Targach Pracy. Ericpol jest partnerem strategicznym tegorocznego Startu w Karierę – kierunek: informatyka.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z firmą, która oferuje pracę w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych, zapoznaj się z aktualnymi ofertami praktyk i pracy na www.ericpol.pl

 

 

Oferty pracy w Ericpol  Kariera w Ericpol  Strona na Facebooku

Otwarcie Ericpol Software Pool w Łodzi