Językowe Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim 2018

Uniwersytet Łódzki w liczbach.

Olbrzymi potencjał zatrudnieniowy dla firm z branż BPO/SSC, IT, logistyka, usługi.
31500 studentów
4300 studentów na Wydziale Filologicznym
2500 studentów zagranicznych
95 narodowości

Wystawcy

Sektor nowoczesnych usług biznesowych.

W 2016 r. zatrudnienie w sektorze nowoczesnych usług biznesowych w Polsce wzrosło o 32 tys. osób czyli o 15%, z czego ¾ nowych miejsc pracy wygenerowały centra zagraniczne.

W I kw. 2017 r. w Polsce funkcjonowało łącznie 1078 centrów usług biznesowych (polskich i zagranicznych) zatrudniających 244 tys. osób. Szacuje się, że w 2020 r. centra usług będą zatrudniać ponad 300 tys. osób (Raport Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce 2017, ABSL 2017).

Centra usług w Polsce wykorzystują 38 języków do świadczenia usług, przy czym w 1/3 z nich jest to przynajmniej 10 języków.

Targi mają ułatwić kontakt pracodawców ze studentami i absolwentami Uniwersytetu Łódzkiego, którzy komunikują się w językach obcych.

Zgłoszenia do 12.02.2018

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

DANE DO FAKTURY

WARUNKI UCZESTNICTWA

- przesłania logo firmy do celów reklamowych,
- przekazanie informacji niezbędnych do realizacji wydarzenia,
- zapewnienia obsługi stoiska firmowego w trakcie trwania Targów
- wniesienia opłaty w wysokości 500 zł netto + 23% VAT

Domyślnie faktura VAT wystawiana jest z datą 1.03.2018 i 14-dniowym terminem płatności, jeśli potrzebują Państwo inny termin płatności prosimy o kontakt: biurokarier@uni.lodz.pl.

Oferta dla wystawców.

Każdy wystawca zapewnia własną zabudowę, ścianki wystawiennicze lub rollupy.
6 m2 przestrzeni na stoisko firmy
Bufet kawowy