Językowe Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim 2018

Uniwersytet Łódzki w liczbach.

Olbrzymi potencjał zatrudnieniowy dla firm z branż BPO/SSC, IT, logistyka, usługi.
31500 studentów
4300 studentów na Wydziale Filologicznym
2500 studentów zagranicznych
95 narodowości

Wystawcy

Accenture

Jesteśmy siecią ekspertów realizującą projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić, albo nie jest w stanie zrobić równie dobrze. Pracujemy z najnowszymi technologiami i dotykamy najistotniejszych problemów w biznesie. Nasze 5 obszarów działania – Strategy, Digital, Operations, Consulting oraz Technology tworzą idealny zestaw usług nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Barry Callebaut SSC Europe

Barry Callebaut jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów kakao i czekolady. Grupa posiada ponad 53 nowoczesne zakłady produkcyjne na całym świecie, sprzedaje swoje produkty w ponad 100 krajach oraz zatrudnia ponad 10 tysięcy osób. Nowoczesne Centrum Usług Wspólnych jest integralną częścią i głównym wsparciem Grupy Barry Callebaut.

CERI International

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze banków i instytucji finansowych. Wszyscy pracownicy mogą liczyć na wsparcie oraz pakiet benefitów, np. dofinansowanie posiłków, nauki języków obcych, opieki medycznej czy karty MultiSport. Pracują tu zarówno absolwenci, dla których CERI jest pierwszym, stałym miejscem pracy, jak i doświadczeni profesjonaliści.

Collabera Poland sp. z o.o.

Collabera is ranked among the top 10 Information Technology (IT) and professional staffing firms in the U.S., with more than $600 million in sales revenue and a global presence that represents approximately 14,000+ professionals across North America (U.S., Canada), Asia Pacific (India, Philippines, Singapore, Malaysia), and Europe (Ireland, Netherlands, Poland, United Kingdom). We support our … Continue reading »

Conduent

Conduent to światowy lider w dziedzinie obsługi procesów biznesowych. Świadczymy usługi z zakresu finansów, księgowości, zarządzania zasobami ludzkimi oraz szeroko pojętej obsługi klienta biznesowego. W naszym centrum w Łodzi pracuje ponad 200 osób, które obsługują klientów z 20 krajów w kilkunastu językach.

Fujitsu

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT), oferującym pełen zakres produktów, rozwiązań i usług technologicznych. Fujitsu Global Delivery Center w Łodzi zatrudnia specjalistów w sześciu liniach biznesowych: R&D, RIM, BPO, Service Management, Service Desk i EMEIA Finance Services.

Infosys Poland

Infosys Poland to wiodący dostawca usług outsourcingowych, konsultingowych i technologicznych oraz jeden z największych pracodawców z sektora usług w Polsce. Polskie centrum Infosys zatrudnia ponad 2700 specjalistów, świadczących usługi BPO, HRO i ITO dla 25 klientów z całego świata w ponad 20 językach.

McCormick Shared Services – EMEA, LLC

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych. McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Nordea

Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce jest częścią Nordea, największej skandynawskiej instytucji finansowej. Centrum operacyjne z siedzibą w Łodzi obsługuje procesy back-officowe dla skandynawskich jednostek biznesowych. Nordea jest obecna również w Trójmieście, gdzie znajduje się Pion IT.

Philips

Philips to lider w dziedzinie technologii medycznych. Naszą misją jest zmienianie życia ludzi na lepsze i pomaganie użytkownikom naszych produktów w uzyskiwaniu optymalnych efektów na wszystkich etapach procesu ochrony zdrowia, poczynając od prowadzenia zdrowego trybu życia, po profilaktykę, diagnostykę, leczenie i opiekę domową nad pacjentem.

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 28 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 140 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 4000 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 700 osób w Polsce i za granicą.

UPS Global Business Services Polska Spółka z o.o.

Stuletnie doświadczenie i tradycja uczyniło UPS jedną z najbardziej podziwianych marek na świecie. Jesteśmy synonimem niezawodności, uczciwości, stabilności finansowej i elastyczności w zmieniających się czasach. To właśnie nasi pracownicy są najważniejszą gwarancją rozwoju, dlatego inwestycja w ich wiedzę i doświadczenie to nasz priorytet.

Sektor nowoczesnych usług biznesowych.

W 2016 r. zatrudnienie w sektorze nowoczesnych usług biznesowych w Polsce wzrosło o 32 tys. osób czyli o 15%, z czego ¾ nowych miejsc pracy wygenerowały centra zagraniczne.

W I kw. 2017 r. w Polsce funkcjonowało łącznie 1078 centrów usług biznesowych (polskich i zagranicznych) zatrudniających 244 tys. osób. Szacuje się, że w 2020 r. centra usług będą zatrudniać ponad 300 tys. osób (Raport Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce 2017, ABSL 2017).

Centra usług w Polsce wykorzystują 38 języków do świadczenia usług, przy czym w 1/3 z nich jest to przynajmniej 10 języków.

Targi mają ułatwić kontakt pracodawców ze studentami i absolwentami Uniwersytetu Łódzkiego, którzy komunikują się w językach obcych.

Oferta dla wystawców.

Każdy wystawca zapewnia własną zabudowę, ścianki wystawiennicze lub rollupy.
6 m2 przestrzeni na stoisko firmy
Bufet kawowy
Prąd i wifi
Parking

Zgłoś firmę

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

DANE DO FAKTURY

WARUNKI UCZESTNICTWA