Pierwsze spotkanie stacjonarne Klubu Kobiet KPMG For Ladies w Warszawie!

Klub Kobiet KPMG „For Ladies” zaprasza na spotkanie: Przesuwanie granic w rozwoju osobistym i zawodowym czyli jak osiągnąć sukces

Swoim doświadczeniem i wiedzą dzielić się będą: Joanna Krzemińska, dyrektor w dziale doradztwa podatkowego, KPMG w Polsce oraz Grażyna Młynarczyk, dyrektor zarządzająca, Dale Carnegie Training.

Data spotkania: 11 stycznia 2018 r.
Godzina: 16:30
Miejsce: Biuro KPMG, Warszawa, ul. Inflancka 4A.
Rejestracja: W spotkaniu mogą wziąć udział zarejestrowane osoby. Rejestracja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://actionplan.pl/pl/spotkanie-stacjonarne-w-warszawie.html

Podczas spotkania studentki będą mieć okazję do rozmów w gronie prelegentek i innych studentek, a także mieć możliwość zadania pytań związanych z rozwojem kariery. To spotkanie to okazja do nawiązania nowych znajomości dla dziewczyn, które poważnie myślą o swojej przyszłości.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Zapewniamy poczęstunek i dobrą atmosferę.

Rejestracja trwa do 9 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej o Klubie Kobiet „For Ladies” KPMG można przeczytać na: www.kpmg.com/pl/forladies