Kreator na FB

POWER DLA STUDENTÓW!

Startuje projekt KREATOR KARIERY skierowany do studentów studiów stacjonarnych Uniwersytetu Łódzkiego

1000 studentów UŁ otrzyma wsparcie w rozpoczęciu kariery zawodowej w ramach projektu „KREATOR KARIERY. Kompleksowy system wsparcia studentów Uniwersytetu Łódzkiego na rynku pracy”.

Biuro Karier UŁ od lat wspiera Was w znalezieniu swojej ścieżki rozwoju zawodowego. Rozmowa z naszymi doradcami pomogła wielu osobom znaleźć pierwszą pracę lub zmienić ją na lepszą. Mamy świadomość jak ciężko jest zdobyć zadowalające zatrudnienie gdy brakuje doświadczenia. Świadczy o tym m. in. stale rosnące zainteresowanie wsparciem naszych doradców zawodowych. Postanowiliśmy więc wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom i kilkukrotnie zwiększyliśmy nasz potencjał kadrowy i instytucjonalny.

Czekają na Was nowi specjaliści, nowe materiały oraz nowe sale. Dzięki tym usprawnieniom, w przeciągu 3 lat aż 1000 z Was będzie mogło skorzystać z bezpłatnego doradztwa zawodowego z diagnozą kompetencji, doradztwa ds. przedsiębiorczości oraz warsztatów z zakresu rozwoju kompetencji przedsiębiorczych. Osoby rozpoczynające pracę w ciągu 3 miesięcy od znalezienia zatrudnienia odbędą  sesje z coachem kariery lub zostaną objęte wsparciem mentora w miejscu pracy.

To wszystko w ramach projektu. Poza tym, znane z poprzednich lat doradztwo ogólne pozostaje dla Was wciąż otwarte! Jeśli nie zdążycie zapisać się na kompleksowy proces wsparcia przed wyczerpaniem wolnych miejsc, wciąż będziecie mogli ubiegać się o wsparcie doradcy poza projektem, tak jak dotychczas.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy Kreatora Kariery dostępne jest www.biurokarier.uni.lodz.pl/kreatorkariery

Projekt uzyskał dofinansowanie w wysokości 1 027 462,79 zł w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Całkowita wartość projektu wynosi 1 059 240,00 zł. Działania będą realizowane w okresie 01.07.2016 – 30.06.2019.