Formy wsparcia

Doradztwo zawodowe

Doradca zawodowy pomoże Ci w określeniu zainteresowań i predyspozycji zawodowych. Dzięki testom psychologicznym lepiej poznasz swoje kompetencje, obszary do rozwoju oraz potrzeby. Otrzymasz wsparcie w stworzeniu planu kariery, a także przygotujesz się do wejścia na rynek pracy - korzystając z konsultacji CV i symulacji rozmowy kwalifikacyjnej.

Wsparcie przedsiębiorczości

Doradca ds. przedsiębiorczości wesprze Cię w dążeniu do założenia własnej firmy. Poddasz swój pomysł ocenie eksperta, skonsultujesz biznesplan i dowiesz się, gdzie szukać środków na rozpoczęcie działalności. Dzięki indywidualnym sesjom i grupowym warsztatom rozwiniesz kompetencje przedsiębiorcze, poznasz elementy marketingu, księgowości i employer brandingu.

Coaching kariery

W pierwszych miesiącach nowej pracy coach pomoże Ci znaleźć swoje miejsce w organizacji, zwiększyć pewność siebie oraz rozwinąć kluczowe kompetencje. Dzięki wsparciu usprawnisz zarządzanie sobą w czasie, zwiększysz odporność na stres oraz popracujesz nad relacjami w miejscu pracy. Wspólnie z coachem podejmiesz decyzję, jak efektywnie rozwijać i wykorzystać mocne strony, którymi dysponujesz.

Mentoring w nowej pracy

Mentor ułatwi Ci wdrożenie się w strukturę firmy, a także wesprze rozwój Twojego potencjału i kompetencji związanych z konkretnym stanowiskiem pracy. Współpracując z praktykiem, skorzystasz z jego wiedzy i doświadczeń, dzięki czemu łatwiej stawisz czoła oczekiwaniom pracodawcy i zyskasz nowe umiejętności.

ZGŁASZAM SIĘ!

Brzmi nieźle? Zgłoś się już dziś!

Artykuły Kreatora Kariery

Zespół

KOORDYNATOR PROJEKTU
DORADCA ZAWODOWY
DORADCA ZAWODOWY
COACH KARIERY
DORADCA DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Doradca

Natalia Bocian - Trędowicz

Z wykształcenia jestem socjolożką, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Od ponad ośmiu lat zajmuję się pisaniem, realizacją, koordynacją oraz ewaluacją projektów szkoleniowych, doradczych oraz inwestycyjnych.

W projekcie odpowiadam za wszelkie kwestie formalne. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wypełnieniu dokumentów aplikacyjnych, masz pytania dot. zasad uczestnictwa w projekcie – zgłoś się do mnie!

Po pracy staram się znaleźć równowagę pomiędzy życiem rodzinnym, aktywnym spędzaniem wolnego czasu oraz czytaniem książek, które bezgranicznie uwielbiam.

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-14.30 do pokoju nr 4.
Doradca

Joanna Muzal

Ukończyłam psychologię doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim. Od ponad 10 lat zajmuję się wspieraniem różnych grup wiekowych i zawodowych w procesie poszukiwania zatrudnienia i odnajdywania swojego miejsca na rynku pracy. Mam na koncie ponad 4000 godzin indywidualnych konsultacji oraz szereg szkoleń.

W projekcie udzielę Ci wsparcia z zakresu przygotowywania dokumentów aplikacyjnych, diagnozy własnego potencjału zawodowego oraz poruszania się po rynku pracy.

Po pracy próbuję okiełznać dwóch małych synków, a wolnym czasie czytam książki podróżnicze i interesuję się filozofią wschodu.

Prowadzę konsultacje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Czekam na Ciebie w pokoju nr 5.
Doradca

Jędrzej Szynkowski

Jestem psychologiem, doradcą zawodowym i terapeutą zajęciowym. Od 2011 roku realizując projekty, konsultacje i autorskie szkolenia wspieram różne grupy odbiorców w rozwijaniu kompetencji kluczowych na rynku pracy.

W ramach projektu pomogę Ci stworzyć plan kariery, określić Twoje predyspozycje i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Interesuję się psychologią twórczości i edukacją typu outdoor, a w wolnym czasie chętnie sięgam po nowoczesne gry planszowe i książki grozy.

Potrzebujesz konsultacji? Możemy umówić się na spotkanie od poniedziałku do piątku pomiędzy 8.00 a 16.00. Znajdziesz mnie w pokoju nr 5.
Doradca

Joanna Stompel

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuję jako coach kariery i trenerka umiejętności psychospołecznych. Przeprowadziłam 390 godzin sesji coachingu kariery. Jestem członkinią Zespołu Trenerskiego Narodowej Agencji Programu Erasmus+ Młodzież, gdzie prowadzę szkolenia międzynarodowe.

W projekcie wesprę Cię w pierwszych miesiącach Twojej nowej pracy. Jeżeli chcesz zrozumieć swoją rolę w firmie i odnaleźć się w nowym miejscu pracy, poprawić swoje relacje z przełożonym lub współpracownikami, poznać swoje mocne strony i zasoby albo zaplanować kolejne kroki na drodze rozwoju zawodowego, skorzystaj z coachingu kariery.

Masz pytania? Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-12.00 znajdziesz mnie w pokoju nr 5.
Doradca

Agata Matuszewska

Jestem psychologiem, doradcą zawodowym, coachem kariery i trenerem umiejętności psychospołecznych. Od 9 lat realizuję szkolenia i konsultacje indywidualne z obszaru przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego i kompetencji miękkich. Jestem założycielką i właścicielką firmy szkoleniowo-doradczej. Obecnie na Wydziale Zarządzania UŁ przygotowuję rozprawę doktorską nt. budowania wizerunku pracodawcy.

W ramach projektu chętnie pomogę Ci w analizie Twoich kompetencji przedsiębiorczych, planowaniu zakładania własnej firmy, stworzeniu biznesplanu czy pozyskaniu funduszy na działalność. Opowiem Ci również o codziennej pracy i obowiązkach przedsiębiorcy.

Potrzebujesz wsparcia? W tym miesiącu czekam na Ciebie w pokoju nr 4 w następujących terminach: 7-10.02, 23-25.02 oraz 27-28.02, w godzinach 8.00-16.00

O projekcie

KREATOR KARIERY
zapewnia kompleksowe wsparcie w wejściu na rynek pracy dla 1000 studentów UŁ
Oferujemy
bezpłatne doradztwo zawodowe z diagnozą kompetencji, wsparcie doradcy ds. przedsiębiorczości, sesje coachingu kariery oraz mentoring w miejscu pracy.
Wartośc projektu
1 059 240,00 zł
(w tym dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w wysokości 892 727,47 zł oraz ze środków dotacji celowej w wysokości 134 735,32 zł)
Projekt przyczyni się do:
→ Lepszego przygotowania studentów UŁ do wejścia na rynek pracy
→ Skrócenia okresu poszukiwania zatrudnienia przez studentów
→ Wzmocnienia postaw przedsiębiorczych studentów UŁ
→ Wzmocnienia potencjału ABKZ UŁ
→ Zwiększenia udziału ABKZ w poprawie jakości praktycznych elementów kształcenia