Formy wsparcia

Doradztwo zawodowe

Doradca zawodowy pomoże Ci w określeniu zainteresowań i predyspozycji zawodowych. Dzięki testom psychologicznym lepiej poznasz swoje kompetencje, obszary do rozwoju oraz potrzeby. Otrzymasz wsparcie w stworzeniu planu kariery, a także przygotujesz się do wejścia na rynek pracy - korzystając z konsultacji CV i symulacji rozmowy kwalifikacyjnej.

Wsparcie przedsiębiorczości

Doradca ds. przedsiębiorczości wesprze Cię w dążeniu do założenia własnej firmy. Poddasz swój pomysł ocenie eksperta, skonsultujesz biznesplan i dowiesz się, gdzie szukać środków na rozpoczęcie działalności. Dzięki indywidualnym sesjom i grupowym warsztatom rozwiniesz kompetencje przedsiębiorcze, poznasz elementy marketingu, księgowości i employer brandingu.

Coaching kariery

W pierwszych miesiącach nowej pracy coach pomoże Ci znaleźć swoje miejsce w organizacji, zwiększyć pewność siebie oraz rozwinąć kluczowe kompetencje. Dzięki wsparciu usprawnisz zarządzanie sobą w czasie, zwiększysz odporność na stres oraz popracujesz nad relacjami w miejscu pracy. Wspólnie z coachem podejmiesz decyzję, jak efektywnie rozwijać i wykorzystać mocne strony, którymi dysponujesz.

Mentoring w nowej pracy

Mentor ułatwi Ci wdrożenie się w strukturę firmy, a także wesprze rozwój Twojego potencjału i kompetencji związanych z konkretnym stanowiskiem pracy. Współpracując z praktykiem, skorzystasz z jego wiedzy i doświadczeń, dzięki czemu łatwiej stawisz czoła oczekiwaniom pracodawcy i zyskasz nowe umiejętności.

ZGŁASZAM SIĘ!

Brzmi nieźle? Zgłoś się już dziś!

Artykuły Kreatora Kariery

Program mentoringowy
Program mentoringowy

Jeśli poszukujesz zatrudnienia, które pozwoli Ci zdobyć wartościowe doświadczenie zawodowe oraz poznać specyfikę branży, w której chcesz się rozwijać, aplikuj...

Coaching kariery
Coaching kariery

W ostatnich latach coaching stał się bardzo popularny. Nie jest już zarezerwowany wyłącznie dla menadżerów wielkich korporacji, ale może być...

Zespół

KOORDYNATOR PROJEKTU
DORADCA ZAWODOWY
DORADCA ZAWODOWY
COACH KARIERY
DORADCA DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Doradca

Natalia Bocian - Trędowicz

Z wykształcenia jestem socjolożką, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Od ponad ośmiu lat zajmuję się pisaniem, realizacją, koordynacją oraz ewaluacją projektów szkoleniowych, doradczych oraz inwestycyjnych.

W projekcie odpowiadam za wszelkie kwestie formalne. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wypełnieniu dokumentów aplikacyjnych, masz pytania dot. zasad uczestnictwa w projekcie – zgłoś się do mnie!

Po pracy staram się znaleźć równowagę pomiędzy życiem rodzinnym, aktywnym spędzaniem wolnego czasu oraz czytaniem książek, które bezgranicznie uwielbiam.

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-14.30 do pokoju nr 4.
Doradca

Joanna Muzal

Ukończyłam psychologię doradztwa zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim. Od ponad 10 lat zajmuję się wspieraniem różnych grup wiekowych i zawodowych w procesie poszukiwania zatrudnienia i odnajdywania swojego miejsca na rynku pracy. Mam na koncie ponad 4000 godzin indywidualnych konsultacji oraz szereg szkoleń.

W projekcie udzielę Ci wsparcia z zakresu przygotowywania dokumentów aplikacyjnych, diagnozy własnego potencjału zawodowego oraz poruszania się po rynku pracy.

Po pracy próbuję okiełznać dwóch małych synków, a wolnym czasie czytam książki podróżnicze i interesuję się filozofią wschodu.

Prowadzę konsultacje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Czekam na Ciebie w pokoju nr 5.
Doradca

Jędrzej Szynkowski

Jestem psychologiem, doradcą zawodowym i terapeutą zajęciowym. Od 2011 roku realizując projekty, konsultacje i autorskie szkolenia wspieram różne grupy odbiorców w rozwijaniu kompetencji kluczowych na rynku pracy.

W ramach projektu pomogę Ci stworzyć plan kariery, określić Twoje predyspozycje i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Interesuję się psychologią twórczości i edukacją typu outdoor, a w wolnym czasie chętnie sięgam po nowoczesne gry planszowe i książki grozy.

Potrzebujesz konsultacji? Możemy umówić się na spotkanie od poniedziałku do piątku pomiędzy 8.00 a 16.00. Znajdziesz mnie w pokoju nr 5.
Doradca

Joanna Stompel

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuję jako coach kariery i trenerka umiejętności psychospołecznych. Przeprowadziłam 390 godzin sesji coachingu kariery. Jestem członkinią Zespołu Trenerskiego Narodowej Agencji Programu Erasmus+ Młodzież, gdzie prowadzę szkolenia międzynarodowe.

W projekcie wesprę Cię w pierwszych miesiącach Twojej nowej pracy. Jeżeli chcesz zrozumieć swoją rolę w firmie i odnaleźć się w nowym miejscu pracy, poprawić swoje relacje z przełożonym lub współpracownikami, poznać swoje mocne strony i zasoby albo zaplanować kolejne kroki na drodze rozwoju zawodowego, skorzystaj z coachingu kariery.

Masz pytania? Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-12.00 znajdziesz mnie w pokoju nr 5.
Doradca

Agata Matuszewska

Jestem psychologiem, doradcą zawodowym, coachem kariery i trenerem umiejętności psychospołecznych. Od 9 lat realizuję szkolenia i konsultacje indywidualne z obszaru przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego i kompetencji miękkich. Jestem założycielką i właścicielką firmy szkoleniowo-doradczej. Obecnie na Wydziale Zarządzania UŁ przygotowuję rozprawę doktorską nt. budowania wizerunku pracodawcy.

W ramach projektu chętnie pomogę Ci w analizie Twoich kompetencji przedsiębiorczych, planowaniu zakładania własnej firmy, stworzeniu biznesplanu czy pozyskaniu funduszy na działalność. Opowiem Ci również o codziennej pracy i obowiązkach przedsiębiorcy.

Potrzebujesz wsparcia? W tym miesiącu czekam na Ciebie w pokoju nr 4 w następujących terminach: 7-10.02, 23-25.02 oraz 27-28.02, w godzinach 8.00-16.00

O projekcie

KREATOR KARIERY
zapewnia kompleksowe wsparcie w wejściu na rynek pracy dla 1000 studentów UŁ
Oferujemy
bezpłatne doradztwo zawodowe z diagnozą kompetencji, wsparcie doradcy ds. przedsiębiorczości, sesje coachingu kariery oraz mentoring w miejscu pracy.
Wartośc projektu
1 059 240,00 zł
(w tym dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w wysokości 892 727,47 zł oraz ze środków dotacji celowej w wysokości 134 735,32 zł)
Projekt przyczyni się do:
→ Lepszego przygotowania studentów UŁ do wejścia na rynek pracy
→ Skrócenia okresu poszukiwania zatrudnienia przez studentów
→ Wzmocnienia postaw przedsiębiorczych studentów UŁ
→ Wzmocnienia potencjału ABKZ UŁ
→ Zwiększenia udziału ABKZ w poprawie jakości praktycznych elementów kształcenia