Next generation

Nie ma jednego wzoru na sukces w McKinsey. Przecież każda z nas jest inna, wyjątkowa!

Jeżeli jesteś ambitną, pełną pasji studentką/absolwentką, masz pomysł na siebie i głowę pełną marzeń to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli:

– lubisz rozwiązywać problemy,
– praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność,
– chcesz się rozwijać i uważasz, że nie ma rzeczy niemożliwych,
– wykorzystujesz swoje talenty, aby wprowadzać pozytywną zmianę w życiu otaczających Cię ludzi

…to bardzo chcemy Cię poznać.

Zaaplikuj już dziś. Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody:

– 2000 Euro, które możesz przeznaczyć na realizację swoich marzeń (np. badania naukowe, wolontariat, każdy inny ciekawy projekt, który chcesz zrealizować)
– indywidualny mentoring,
– gwarantowane zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia organizowane przez McKinsey.

Dowiedz się więcej!
Na Twoją aplikację czekamy do 6 marca.

 

O McKinsey Polska:

Jesteśmy największą firmą doradztwa strategicznego w Polsce oraz integralną częścią McKinsey & Company, globalnej firmy doradztwa strategicznego i operacyjnego. Od 24 lat bierzemy udział w transformacji kluczowych przedsiębiorstw w Polsce. Przyczyniliśmy się do rozwoju firm, które dziś są liderami w sektorze wydobywczym, TMT, energetycznym, bankowym i ubezpieczeniowym, dóbr konsumpcyjnych i wielu innych. Specjalizujemy się w zagadnieniach strategicznych i operacyjnych, m.in. w transformacji przedsiębiorstw, kreowaniu strategii, poprawie efektywności operacyjnej i inwestycyjnej czy zarządzaniu przejęciami. Globalny charakter firmy sprawia, że nasi klienci korzystają z wiedzy i doświadczeń międzynarodowych ekspertów. Naszym celem jest trwała poprawa wyników klientów.

Dowiedz się więcej na www.mckinsey.pl

Pozostaw odpowiedź