Nic o nas bez nas!

Nic o nas bez nas

Weź udział w tworzeniu pierwszej polskiej inteligentnej aplikacji doradzającej Młodym w wyborze kariery!

Program MatchBeta stworzony został aby pomóc Młodym Ludziom odnaleźć się na współczesnym rynku pracy i ułatwić im wybór ścieżki kariery. Bardzo zależy nam, aby studenci mieli swój udział w jego tworzeniu, dlatego prosimy Was o pomoc.

Jeżeli jesteś studentem, wejdź na: www.matchbeta.pl i wypełnij 10-minutową ankietę.

Twoje odpowiedzi pomogą nam zbudować wiarygodną i precyzyjną informację zwrotną dla wszystkich biorących udział w programie MatchBeta.

Wypełnienie ankiety teraz w żaden sposób nie wyklucza Was z możliwości wzięcia udziału w programie, kiedy wystartuje on już z ofertami płatnych i merytorycznych staży i praktyk.

Zapraszamy Was na nasz fanpage, wkrótce będą się tam pojawiały informacje o programie oraz ciekawostki ze świata rekrutacji.

Dziękujemy!
Zespół MatchBeta