• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 3 miesiące temu

3S IT Sp. z o.o.

Zadania:

– opracowywanie koncepcji wizualnej na podstawie określonych wytycznych i prototypów,

– projektowanie stron i aplikacji internetowych,

– przygotowywanie materiałów graficznych do prezentacji i reklam,

– przygotowywanie w poprawnej formie poszczególnych elementów graficznych do wykorzystania przez webmasterów.

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop,
– kreatywność i samodzielność w działaniu,
– dobra organizacja czasu pracy i terminowość w realizacji zadań.

Oferujemy
– stałe miesięczne wynagrodzenie,
– możliwość rozwoju osobistego,
– praca w przyjaznej atmosferze,
– dostęp do nowych technologii,
– intensywne szkolenia i rozwój,
– udział w projektach IT dla międzynarodowych klientów.

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie na adres e-mail biuro@3sit.pl:

– CV ze zdjęciem,
– udokumentowane PORTFOLIO.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: biuro@3sit.pl