• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 1 tydzień temu

3S IT Sp. z o.o.

Praktyki/staż

3S IT Sp. z o.o. wykorzystuje i sprzedaje nowoczesne narzędzia IT o najwyższej jakości do zaspokojenia potrzeb biznesowych Klientów. Firma wspiera obszar IT w działalności Klienta lub oferuje kompleksową obsługę, w tym także tworzenie dedykowanych aplikacji biznesowych.

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Zakres zadań:

·  Bieżąca obsługa administracyjna biura

·  Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu, obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych

·  Zapewnienie właściwego obiegu informacji pomiędzy sekretariatem a innymi działami firmy

·  Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

·  Koordynowanie obiegu dokumentów i rejestrowanie ich w systemie obiegu dokumentów

·  Przyjmowanie gości i obsługiwanie spotkań firmowych

·  Współpraca z firmami kurierskimi

Oczekujemy:
• znajomości pakietu MS OFFICE
• zaangażowania w wykonywane obowiązki
• odpowiedzialności i sumienności
• komunikatywności i optymizmu

Oferujemy:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego podczas praktyk
• elastyczny harmonogram praktyk
• przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres biuro@3sit.pl w temacie wiadomości wpisując „Staż/praktyki w dziale administracji”

Życiorys powinien być opatrzony klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: anna.karczynska@3sit.pl