• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 1 tydzień temu

3S IT Sp. z o.o.

Wymagania:
·  umiejętność reinstalacji systemów operacyjnych

·   znajomość elementów budowy komputera

·   znajomość zagadnień dotyczących migracji danych

·    prawo jazdy kat. B

Dodatkowe wymagania:
·     znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
·     pomoc w dziale serwisowym

Oferujemy:
·     praca w przyjaznej atmosferze

·     dostęp do nowych technologii

·     intensywne szkolenia i rozwój

·     udział w projektach IT dla międzynarodowych klientów

·      możliwość odbycia praktyk/stażu z opcją zatrudnienia

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres biuro@3sit.pl w temacie wiadomości wpisując „Stażysta w dziale IT”. Życiorys powinien być opatrzony klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: anna.karczynska@3sit.pl