• Praktyki / staż
  • Barcelona
  • Dodana 1 tydzień temu

+93 178 59 66 +93 178 59 66

+93 178 59 66

Zakres obowiązków
Ta płatna praktyka z zakresu public relations, rezerwacji oraz obsługi klienta w Barcelonie jest nakierowana na poprawę umiejętności komunikacyjnych oraz managerskich praktykanta poprzez działania zorientowane na klienta: począwszy od informowania o usługach lub dokonywania rezerwacji grupowych, skończywszy na organizowaniu imprez, wynajmie skuterów wodnych, segwajów, wycieczkach łódkami oraz innych.

Głowne zadania:

– Informowanie potencjalnych klientów o usługach oraz aktywnościach, które firma oferuje

– Identyfikowanie potrzeb klienta, oferowanie odpowiednich produktów znajdujących się w katalogu usług

– Zarządzanie wymaganą dokumentacją, odbieranie płatności

– Aktualizowanie rezerwacji, potwierdzanie kalendarza oraz zarządzanie zadaniami administracyjnymi

– Wspomaganie kordynowania różnego rodzaju aktywności

– Rozwiązywanie wątpliwości oraz mediacja w przypadku wystąpienia zdarzeń z wykorzystaniem języków obcych

Wymagania
– Umiejętności organizatorskie
– Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
– Samodzielności i dyspozycyjność
– Umiejętności pracy w zespole
– Sumienność i wysokie zdolności organizacyjne

Znajomość języków obcych
Angielski – B1

Znajomość obsługi komputera
Office: Excel, Word, Internet

Firma oferuje
– Możliwość udziału w realizacji ambitnych projektów o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
– Wynagrodzenie 400 euro/miesięcznie
– Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
– Dobrą atmosferę pracy w koleżeńskim i młodym zespole
– Możliwość rozwoju zawodowego

Informacje dodatkowe
Położona w samym centrum Barcelony, nieopodal pięknych plaż, jest to firma specializująca się w dostarczaniu usług z zakresu rozrywki morskiej dla turystów oraz ludności lokalnej: od wypożyczania łódek, katamaranów do organizowania imprez oraz przejażdżek skuterami wodnymi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, firma posiada możliwości dostarczania niezapomnianych wrażeń wszystkim praktykantom niezależnie, z której części Europy pochodzą.

Student pracuje 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu w kolorowej żeglarskiej atmosferze, gdzie będzie codziennie wystawiony na kontakt z turystami oraz klientami z różnych krajów, wykonując zadania w obszarze public relations, obsłudze klienta, zarządzania rezerwacji oraz sprzedażą.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: praktyki@ies-consulting.es