• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

Abastra Sp. z o.o. Abastra Sp. z o.o.

Abastra Sp. z o.o.

Abastra jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania. Za cel stawiamy sobie budowanie przejrzystych i skutecznych rozwiązao technologicznych dla biznesu.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista .NET

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

– Pracę na pełen etat w zgranym zespole
– Elastyczne godziny pracy oraz formy zatrudnienia
– Wynagrodzenie zależne od poziomu Twoich umiejętności
– Szkolenia- zarówno z komptetencji miękkich, jak i branżowe
– Kartę sportową – OK System
– Współpracę z międzynarodowymi klientami, m.in.: z USA, Niemiec, Francji, Japonii, Chin czy Indii.

Wymagania:

– Znajomość i doświadczenie w ASP.Net
– Znajomość i doświadczenie z pakietami .Net: NHibernate, Autofac
– Znajomość i doświadczenie z: Google APIs (OAuth), PayU API
– Znajomość i doświadczenie w technologiach front-endowych; jQuery, HTML, CSS, JavaScript
– Umiejętność pisania zautomatyzowanych testów w Selenium / NUnit

Twoje zadania:

– Projektowanie aplikacji internetowych (biznesowych i specjalistycznych) dla naszych klientów
– Projektowanie systemów informatycznych
– Projektowanie nowych funkcjonalności i rozwiązywanie pojawiających się problemów
– Pisanie dokumentacji technicznej

Jeżeli uważasz, że podołasz, wyślij do nas swoje CV na adres praca@abastra.com. Pamiętaj, żeby w aplikacji zawrzed klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakooczeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)”.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: praca@abastra.com