ABB Sp. z o.o.

W związku z rozwojem naszych zakładów produkcyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Praktykant/ka w Dziale Planowania Produkcji.

Miejsce:  Aleksandrów Łódzki

Zadania:

Planowanie produkcji jednego z obszarów;
Ustawianie odpowiednich parametrów w systemie;
Tworzenie raportów, zamówień dla działu zaopatrzenia i planistów;
Analizowanie poziomu zapasów i proponowanie odpowiednich akcji w celu eliminowania wystąpienia braków na stoku.
Wymagania:

Studenci kierunku Logistyka i pokrewne;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel);
Dobra organizacja pracy;
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
Dyspozycyjność min. 24h tygodniowo.
Oferujemy:

6 – miesięczne płatne praktyki w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
Poznanie metod i narzędzi stosowanych w procesie planowania w zakładzie produkcyjnym;
Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:  aleksandra.sucharek-wilczynska@pl.abb.com

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: aleksandra.sucharek-wilczynska@pl.abb.com