• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

ABB Sp. z o.o.

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukujących wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas płatnych praktykach w naszym Technology Center, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie. Poszukujemy 2 osób. Miejsce:  Łódź, ul. Aleksandrowska 67/93 Zadania: –          Rozwój aplikacji i implementacja wymagań na podstawie specyfikacji technicznej; –          Testowanie aplikacji, tworzenie przypadków testowych, identyfikacja i naprawa błędów; –          Współpraca i komunikacja z zespołem. Wymagania: –          Studenci lub absolwenci kierunków związanych z informatyką; –          Mile widziana znajomość technologii .NET C#/VB.NET (WPF/Winforms); –          Podstawowa wiedza z zakresu SQL Server, T-SQL; –          Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej; –          Dostępność minimum 16 godzin tygodniowo lub więcej; –          Umiejętność pracy w zespole; –          Zdolność myślenia analitycznego; –          Otwartość na wyzwania i chęć rozwoju. Oferujemy: –          Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach; –          Miesięczne płatne praktyki; –          Miłą atmosferę pracy. Informacje dodatkowe: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na poniższy adres mailowy: rekrutacja.lodz@pl.abb.com w tytule maila wpisując: Praktyki w Dziale Systemów Informatycznych Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”. ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia 145 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja.lodz@pl.abb.com

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook