• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 7 miesięcy temu

Accenture

Główne zadania praktykanta:

  • Implementacja, dokumentowanie, testowanie wybranych funkcjonalności złożonych systemów informatycznych w oparciu o technologie Microsoft
  • Udział w przygotowaniach procesów wdrażania i aktualizacji systemów informatycznych
  • Pomoc w diagnostyce i usuwaniu usterek
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych
  • Zdobywanie wiedzy od doświadczonych kolegów

Profil praktykanta:

  • Studenci kierunku Informatyka
  • Podstawy programowania C#
  • Mile widziana znajomość JavaScript, jQuery/jQuery mobile, platformy SharePoint oraz framework’ow takich jak angular czy backbone
  • Podstawowa znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Dyspozycyjność w trakcie odbywania praktyki (min. 24 godziny w tygodniu)

Korzyści z odbycia praktyk w Accenture:

  • Doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie, przy realizacji projektu dla jednego z naszych zagranicznych klientów
  • Opieka doświadczonego mentora podczas trwania praktyki
  • Płatne, 3 miesięczne praktyki z możliwością nawiązania dłuższej współpracy z Accenture
  • Doskonała atmosfera pracy
  • Imprezy integracyjne organizowane kilka razy w roku

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: Lodz.Recruitment@accenture.com