• Umowa o pracę
  • Kraków
  • Dodana 1 tydzień temu

Advisory Group TEST Human Resources

Wymagania:

– Min. dobra znajomość języka niemieckiego
– Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Umiejętność obsługi Windows i MS Office
– Komunikatywność
– Otwartość na pracę w grupie
– Systematyczność i dokładność
– Zorientowanie na klienta
– Dodatkowym plusem będzie doświadczenie zawodowe w księgowości lub dowolnej pracy biurowej
– Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin)
– Chęć podjęcia pracy w Krakowie
Obowiązki:

– Odpowiedzialność za kompleksową realizację zadań w obrębie księgowości finansowej z wykorzystaniem systemu SAP – procesy zobowiązań, należności lub księgi głównej
– Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (biura zagraniczne) w języku obcym

PTP – Purchase To Pay

- Księgowanie faktur przychodzących
– Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami
– Uzgadnianie sald kont dostawców i kont pracowniczych
– Przygotowywanie płatności
– Rozliczenia międzyokresowe

OTC – Order To Cash

- Księgowanie faktur wychodzących
– Wystawianie faktur dla Klientów
– Rozliczanie kont klientów, rozliczenia z BSP/CASS, rozliczenia sprzedaży
– Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz Klientami zewnętrznymi, potwierdzanie sald
– Ściąganie należności

RTR – Record To Report

– Rozliczanie kont księgi głównej
– Księgowanie wynagrodzeń, wyciągów bankowych i raportów kasowych
– Sprawdzanie opłat bankowych
– Przygotowywanie transferów bankowych i deklaracji podatkowej
– Rozliczanie umów barterowych

Oferujemy:

– Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości
– Solidne wdrożenie do pracy i szkolenia zaawansowane
– Codzienny kontakt z językiem niemieckim
– Ciekawą pracę w renomowanej firmie oraz międzynarodowym środowisku
– Pracę w przyjaznym zespole, w bardzo dobrej atmosferze
– Możliwości rozwoju zawodowego
– Możliwość nauki i doskonalenia znajomości języków obcych
– Unikalny pakiet benefitów
– Elastyczny, dzienny czas pracy, sprzyjający zachowaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym
– Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz znajdujący się na stronie: https://www.testhr.pl/pl/mlodszy-ksiegowy,4010-jn,show,joboffer.html

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: krakow@testhr.pl