• Kreator Kariery
  • Wrocław
  • Dodana 2 miesiące temu

Agencja Pracy TASMAN

Tasman by SOD
szuka dla swojego klienta osoby
na stanowisko
asystenta protetyka słuchu
(miejsce pracy Wrocław)

Pracodawca otwarty na osoby z niepełnosprawnością

Obowiązki:
● nawiązanie pierwszego kontaktu z klientami,
● witanie klientów,
● kierowanie ruchem w oddziale,
● opieka posprzedażowa,
● kontakt telefoniczny z klientami,
● zamawianie towaru do oddziałów,
● administracja i sprzedaż drobnego asortymentu.

Wymagania:
● doświadczenie w sprzedaży,
● umiejętność zarządzania czasem w pracy,
● pozytywny stosunek do ludzi,
● umiejętność kontaktu z klientem,

Mile widziane:
● orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:
● stacjonarną pracę w mieście Wrocław
● zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
● zarobki zależne od doświadczenia i kompetencji,

Jeśli spełniasz powyższe warunki, a dodatkowo chcesz mieć super pracę w branży zajmującej się tworzeniem rozwiązań dla niesłyszących, zgłoś się!
Możesz wysłać CV z dopiskiem “asystent protetyka + Wrocław” na adres: tasman@sod-janiszewski.pl
lub zadzwonić pod numer: 663663889, powołując się na to ogłoszenie.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: tasman@sod-janiszewski.pl