Agencja reklamowa / Bibeloty Sp. z o.o.

Poszukujemy otwartej i sympatycznej osoby na stanowisko Grafik Komputerowy. Jeżeli nie chcesz pracować w typowej korporacji, a cenisz sobie przyjacielską atmosferę, to dołącz do nas.

Wymagania:
-umiejętność obsługi programów graficznych m.in. COREL DRAW, ADOBE PHOTOSHOP
-kreatywność, działanie twórcze a nie odtwórcze,
-wyczucie estetyczne oraz dbałość o szczegóły w tworzonych projektach,
-umiejętność pracy pod presją czasu
-znajomość trendów w reklamie i marketingu mile widziana

Obowiązki:
-tworzenie wizualizacji spersonalizowanych produktów
-tworzenie modeli 3D
-projektowanie materiałów reklamowych
-przygotowywanie materiałów do druku

Co oferujemy:
– pełen etat lub elastyczne godziny pracy
– pracę w młodym, sympatycznym zespole
– kameralną, przyjacielską atmosferę
– rozwój w prężnie rozwijającej się agencji reklamowej

Jeśli widzisz siebie w młodym, sympatycznym zespole, to wyślij do nas swoje CV. Chętnie zapoznamy się też z Twoim portfolio.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: marketing@bibeloty.info