• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o.

Studencie! Chcesz połączyć pracę ze studiami lub zajęciami dodatkowymi? Jesteś komunikatywny, a kreatywność to Twoje drugie imię?

Jeśli tak to idealnie trafiłeś!

U nas stabilizacja łączy się z elastycznością – ZAPEWNIAMY zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze ¾ etatu. Pracujesz od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14, 9-15 lub 14-20.
Wynagrodzenie składa się z podstawy oraz atrakcyjnej premii. Ponadto, oferujemy już od pierwszego dnia możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i udziału w kursie języka angielskiego oraz prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport.

Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi- wszystkiego Cię nauczymy. Dla nas liczą się chęci.

ZADANIA
Do Twoich zadań należeć będzie telefoniczna obsługa klientów przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych, udzielanie informacji na temat nowych ofert i produktów oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

OCZEKIWANIA
Jak już wspomnieliśmy- nie wymagamy doświadczenia. Jeśli jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakt, potrafisz obsługiwać komputer (MS Office) oraz masz co najmniej średnie wykształcenie – Aplikuj śmiało!

Zapraszamy również do biura AZ KS Service- Łódź, ul. Piotrkowska 31.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: a.gacparska@ksservice.pl