Agraf Sp. z o.o.

Asystent Działu Prawnego

Kim jesteśmy?
Agraf Sp. z o.o. jest firmą handlową zajmującą się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania do różnych branż oraz świadczy usługi prawno – administracyjne na rzecz spółek grupy Agraf.

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Opis stanowiska:

• bieżące wsparcie Działu prawnego w sprawach administracyjno-biurowych oraz w prowadzeniu spraw pracowniczych
• wstępne opracowywanie projektów umów, opinii i pism,
• opiniowanie i weryfikacja poprawności dokumentów,
• weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów
• wyszukiwanie i analiza literatury i orzecznictwa na potrzeby Zarządu, Działu Prawnego, Księgowości
• kontakt z urzędami oraz sądami
• przygotowywanie wniosków do KRS i KW
• nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
• współpraca z innymi działami firmy w koordynacji obiegu dokumentów „prawnych” oraz ich archiwizowaniu
• archiwizacja dokumentów związanych z funkcjonowaniem Działu Prawnego
• samodzielne realizowanie bieżących zleconych zadań
• wsparcie w wyszukiwaniu oraz pozyskiwaniu dotacji z funduszy UE

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe z zakresu prawa lub administracji (opcjonalnie V rok studiów)
• Systematyczność, terminowość, skrupulatność
• inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania
• operatywność
• zdolności komunikacyjne
• umiejętności zachowania dyskrecji
• umiejętność pracy pod presją czasu
• Entuzjazm i otwartość na nowe wyzwania
• prawo jazdy kt. B – praktyczna umiejętność
• Znajomość jęz. angielskiego mile widziana

Oferujemy:
• Pełny etat
• niezbędne narzędzia pracy
• dodatkowe korzyści z Funduszu Socjalnego i ubezpieczeń grupowych
• szkolenia kierunkowe
• partnerskie środowisko pracy
• możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze prawa gospodarczego oraz prawa pracy
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: prawnik@agraf.com.pl