• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 1 tydzień temu

Amcor Flexibles Łódź

Zadania:
• Wsparcie bieżącej obsługi użytkowników,
• Pomoc przy cyklicznej wymianie komputerów.
• Raportowanie błędów systemów,
• Bezpośrednia współpraca z działem IT, innymi działami oraz firmami zewnętrznymi
• Pomoc w administrowaniu i monitorowaniu infrastruktury telekomunikacyjnej, sieciowej i serwerowej.
• Wsparcie w projektach biznesowych w zakresie systemów teleinformatycznych;
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętymi standardami;

Nasze wymagania:
• Preferowany kierunek studiów: studia techniczne
• Bardzo dobra znajmość język angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację pisemną i ustną – codzienna komunikacja w języku angielskim
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Umiejętności analityczne,
• Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Realną możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
• Płatne praktyki,
• Ponadprzeciętną atmosferę w pracy
• W przypadku dłuższej współpracy możliwość częściowej pracy w systemie home office.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: katarzyna.bledowska@amcor.com