• Umowa o pracę
  • Warszawa
  • Dodana 3 miesiące temu

https://twitter.com/arampl ARAM

Od projektu do efektu

Firma zajmująca się tworzeniem scenografii do największych wydarzeń muzycznych, telewizyjnych i eSportowych w kraju oraz za granicą poszukuje kandydatów na stanowisko: Projektant w branży eventowej
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
– Projektowanie scen i scenografii na potrzeby firmy
– Tworzenie wizualizacji 3D – modelowanie, projektowanie i renderowanie
– Inne zadania z zakresu projektowania, tworzenia grafiki i rysunków technicznych

Wymagania:
– Wyobraźnia przestrzenna
– Szybkość i sprawność w projektowaniu
– Inicjatywa i kreatywność w działaniu
– Umiejętność tworzenia i czytania rysunku technicznego
– Znajomość programu Sketchup
– Mile widziana znajomość MODO lub innego programu do tworzenia fotorealistycznych
wizualizacji 3D
– Podstawowe umiejętności obsługi Adobe Photoshop i AutoCAD
– Samodzielność w działaniu i organizacji pracy

Oferujemy:
– Interesującą pracę w bardzo ciekawej branży
– Uczestniczenie w wymyślaniu i tworzeniu scenografii największych wydarzeń na
świecie
– Komfortowe warunki pracy i przyjemną atmosferę
– Atrakcyjne wynagrodzenie
Do ofert prosimy dołączyć CV wysłane na adres praca@aram.pl
(NIE MASZ CV? Nie szkodzi! Napisz o sobie i wyślij kilka swoich prac)

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: praca@aram.pl