• Kreator Kariery
  • Łódź
  • Dodana 3 miesiące temu

Aterima Sp. z o.o. Sp. k.

Agencja rekrutacyjna Aterima Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje na stanowisko:

Asystenta/ki działu rekrutacji

Liczba wakatów: 1

Rodzaj umowy: umowa cywilno-prawna

Wymagania:

  • status studenta
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • znajomość pakietu MS Office
  • sumienność
  • chęć zdobycia doświadczenia w rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie kandydatów do pracy jako opiekunowie osób starszych w Niemczech,
  • przygotowanie dokumentów do zatrudnienia,
  • przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami

Oferujemy:

  • szkolenia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • referencje,
  • możliwość zatrudnienia na etat po okresie 5 – 6 miesięcy

Oferta dostępna w ramach PROGRAMU MENTORINGOWEGO realizowanego w projekcie KREATOR KARIERY: http://biurokarier.uni.lodz.pl/kreatorkariery/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: kreator.kariery@uni.lodz.pl