ATLAS sp. z o.o.

ATLAS Sp. z o. o.

poszukuje: Praktykanta do Laboratorium Kontroli Jakości

Miejsce odbywania praktyk: Piotrków Trybunalski

Nr ref. PLKJ/17/35

WYMAGANIA:
• student kierunku chemicznego, inżynierii materiałowej lub pokrewnego
• znajomość MS Office
• sumienność, dokładność, samodzielność
• umiejętność analitycznego myślenia
• chęć uczenia się

OBOWIĄZKI:
• pobieranie próbek i badanie wyrobów produkcji mokrej i suchej
• opracowanie otrzymanych wyników oraz ich archiwizacja
• badanie dostaw surowców i opakowań
• obsługa sprzętu laboratoryjnego
• obsługa systemu IFS

OFERUJEMY:
• elastyczne godziny odbywania praktyk
• możliwość zdobycia doświadczenia w rozbudowanych strukturach firmy
• narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

*Oferowane praktyki są bezpłatne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ATLAS Sp. z o. o. oraz Grupę Atlas zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)” na adres: rekrutacja@atlas.com.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny!

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane  o terminie spotkania.