• Umowa zlecenie / o dzieło
  • Łódź
  • Dodana 6 miesięcy temu

autoDNA

autoDNA.pl - Historia pojazdu online

Firma ASDIRECT Sp.z o.o. jest właścicielem serwisu internetowego autoDNA.pl i specjalizuje się w kompleksowej usłudze sprawdzenia historii pojazdu używanego online. Od ponad 5 lat dostarcza swoim klientom produkty i usługi na rynku motoryzacyjnym. W związku z rozwojem poszukuje pracownika do biura w Łodzi na stanowisko:

Specjalista  ds. przetwarzania danych – 5 osób

Obowiązki:

Przetwarzanie danych w systemie ekspertowym: dodawanie, modyfikacja.

Analizowanie dużych zbiorów danych wyciąganie wniosków i realizacja końcowego celu

Raportowanie działań z przeprowadzonych prac

Oczekujemy:

Dyspozycyjności 40h tygodniowo

Sumienności i dokładności

Analizy problemów i wyciągania wniosków

Samodzielności

Chęci dalszego rozwoju

Mile widziane:

Znajomość branży motoryzacyjnej

Znajomość jęz. angielskiego

Znajomość baz danych oraz języka SQL

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy

Umowę o pracę lub o dzieło, zlecenie

Możliwość rozwoju i szkolenia

Sposób aplikacji: CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy wysłać na adres: kariera@autodna.pl z dopiskiem „Rekrutacja – Stanowisko ds. przetwarzania danych”. Klauzula o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: kariera@autodna.pl