• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 1 tydzień temu

Azura Polska Sp. z o.o. Azura Polska Sp. z o.o.

Azura Polska Sp. z o.o.

Firma z branży lotniczej aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent/ka Dyrektora

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Codzienna obsługa biura i sekretariatu.
  • Czynny udział w obsłudze administracyjnej firmy.
  • Obsługa delegacji zewnętrznych firm.
  • Zakupy pośrednio produkcyjne związane z funkcjonowaniem biura.
  • Prowadzenie wewnętrznej dokumentacji kadrowej pracowników.
  • Organizacja podróży służbowych, przelotów, zakwaterowania pracowników firmy.
  • Nadzór nad firmą sprzątającą biuro.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek wszelkich pomieszczeń biurowych.
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Codzienna komunikacja z firmami zewnętrznymi realizującymi zewnętrzne usługi (księgowość, obsługa Bhp, usługi celne).
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny).
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Asertywność, kreatywność, dynamizm, skrupulatność, terminowość i skuteczność.
  • Wysokie umiejętności organizacyjne własnego stanowiska pracy.
  • Zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych.
  • Nienaganna kultura osobista.
  • Obsługa komputera w stopniu zaawansowanym (MS Word, MS Excel, MS Power Point).
  • Gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie z branży lotniczej realizującą nową inwestycję w Polsce.
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym  zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres praca@azura-polska.pl koniecznie z dopiskiem „Asystentka Dyrektora/Asystent Dyrektora” oraz z poniższą klauzulą:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.