Balans Poland

Agencja Pracy Tymczasowej (5177)

Firma Balans Poland Sp. z o. o. Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 5177) dla jednego ze swoich Klientów z branży tworzyw sztucznych poszukuje osób na stanowisko:

Praktykant w dziale produkcji

Miejsce pracy – Konstantynów Łódzki (ok. ul. Nowy Józefów)

Zadania na stanowisku pracy:

– Sporządzanie bieżących raportów na potrzeby działu Produkcji.

– Wprowadzanie danych do systemu komputerowego TRAKT.

– Usprawnianie raportowania OEE.

– Wsparcie w bieżących projektach.

Wymagania:

– Bardzo dobra znajomość pakietu Office z naciskiem na Excel (w tym VBA na poziomie dobrym)

– Dyspozycyjność (najlepiej codziennie po min. 4h)

– Samodzielność

– Komunikatywność

Oferujemy:

– umowę zlecenie

– stawkę godzinowa

– miłą atmosferę w pracy w wykwalifikowanym zespole

– możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres mailowy: monika@balans-praca.pl
Informujemy, że odpowiadamy na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: monika@balans-praca.pl