Best Headhunters

Jesteśmy firmą, która powstała z pasji do HR, realizujemy projekty z zakresu rekrutacji i selekcji, szkoleń oraz szeroko pojętego doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego Klienta lidera w branży spożywczej, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. exportu
(Miejsce pracy: województwo łódzkie)
Oczekiwania:
• Mile widziane studenci ostatnich lat kierunków (Filologia Rosyjska, Handel Zagraniczny lub pokrewnych);
• Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone działania, umiejętność określenia i realizacji priorytetów w codziennej pracy;
• Elastyczność w działaniu i umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki;
• Biegła znajomość języka rosyjskiego i znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
• Bardzo dobra znajomość MS Office;
Zakres obowiązków:
• Kompleksowa obsługa administracyjna zamówień klientów zagranicznych (wystawianie dokumentów handlowych);
• Organizacja i udział w targach;
• Wsparcie działu eksportu;
• Pozyskiwanie nowych Klientów;
• Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby firmy;

Firma oferuje:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
• Stabilne warunki zatrudnienia;
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
• Dobrą atmosferę pracy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres: emilia.kapczynska@bestheadhunters.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z2002r., Nr 101, poz.923 ze zm.”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacje@bestheadhunters.pl