• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

BestHR

Obecnie mamy przyjemność współpracy z renomowaną KANCELARIĄ PRAWNĄ z Łodzi, specjalizującą się w prawie podatkowym oraz gospodarczym.
Poszukujemy pracowników na stanowisko:
APLIKANT ADWOKACKI/ RADCOWSKI
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
• Sporządzanie projektów umów (w tym umów, spółek, inwestycyjnych, konsorcjum), ogólnych warunków umów oraz opiniowanie umów
• Sporządzanie pozwów, projektów pism procesowych, środków zaskarżenia
• Aktywny udział w projektach prowadzonych przez Kancelarię
• Wsparcie pracy adwokatów i radców prawnych przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii
• Bieżąca obsługa prawna Klientów
• Analiza akt sądowych
• Zastępstwo procesowe w Sądach

Wymagania:
• Status Aplikanta adwokacki/radcowski – I lub II rok
• Dobra znajomość prawa cywilnego, prawa podatkowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy
• Samodzielność, dyspozycyjność, rzetelność oraz sumienność
• Zdolność pracy w zespole, elastyczność
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Kancelaria gwarantuje:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia przy wymaganej dyspozycyjności – 3 dni/tydzień
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w młodym i zaangażowanym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Dodatkowe benefity

Kandydatów zainteresowanych rozmową na temat oferty zachęcamy do przesłania CV zawierającego klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych na adres: praca@besthrpl.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: praca@besthr.pl