• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 4 miesiące temu

BestHR

BestHR jest agencją rekrutacyjną świadczącą usługi w obszarze rekrutacji specjalistów oraz kadry menedżerskiej. Wspieramy także naszych klientów w obszarze HR. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert, które do nas trafiają!

Stanowisko: Software Development Team Leader

Miejsce pracy – Łódź (częściowo możliwość pracy zdalnej)

Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to m.in.:
* projektowanie i development rozszerzeń do istniejących aplikacji opartych o Javę;
* development głównie backendowy z wykorzystaniem mikroserwisów;
* tworzenie integracji z zewnętrznymi usługami tj. Google Maps czy Alexa;
* zbudowanie zespołu developerów – 5, 6 osób w zespole;
* ścisła współpraca z Product Ownerem oraz CTO (Chief Technology Officer).

Osoba zatrudniona na stanowisku Software Development Team Leadera będzie miała możliwość doboru technologii w projekcie. Przykładowe technologie używane obecnie w projektach: Java, JavaScript, Node.js, PHP, Linux, SQL/MySQL.

Oczekiwania wobec kandydatów:
* praktyczna umiejętność programowania w języku Java;
* znajomość zagadnień bazodanowych;
* praktyczna znajomość wzorców projektowych i ich wykorzystania;
* znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
* doświadczenie na stanowisku Team Leadera;
* umiejętności przywódcze.

Pracodawca oferuje:
* wynagrodzenie na poziomie 15 000 – 18000 PLN;
* prywatną opiekę medyczną;
* szkolenia, które ustalane będą indywidualnie;
* możliwość awansu na stanowisko Menedżera Oddziału w Łodzi, a następnie na CTO.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@besthr.pl zawierającego klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych lub o kontakt pod nr telefonu: 577-880-580

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: praca@besthr.pl