• Kreator Kariery
  • Pabianice
  • Dodana 2 tygodnie temu

BestHR

BestHR jest agencją rekrutacyjną świadczącą usługi w obszarze rekrutacji specjalistów oraz kadry menedżerskiej. Wspieramy także naszych klientów w obszarze HR. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert, które do nas trafiają!

Obecnie dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. wprowadzania danych

Miejsce pracy – Pabianice

Zadania na ww. stanowisku:
* wprowadzanie danych do systemu
* łączenie danych w systemie
* ścisła współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy.

Od kandydatów oczekujemy:
* umiejętności analitycznych
* bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
* gotowości do zagranicznych podróży służbowych (szkolenie wdrożeniowe od 2 do 4 tygodni, a następnie kilkudniowe wyjazdy co kwartał).

Mile widziana:
* znajomość języka greckiego lub bułgarskiego.

Pracodawca zapewnia:
* wynagrodzenie na poziomie około 3500 PLN brutto
* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* ubezpieczenie medyczne
* kartę sportową
* dofinansowanie z ZFŚS
* niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@besthr.pl zawierającego klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych lub o kontakt pod nr telefonu: 577-880-580

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: praca@besthr.pl