https://twitter.com/binarapps BinarApps

We bring your vistion to reality

Work with us!

We’re looking for new developers for the team in Łódź! Meet us, we’re nice :). Contact us: job@binarapps.com or visit: https://binarapps.com/praca/senior

Opublikowany przez Binar::Apps - Ruby, JavaScript & Mobile Devs 2 lipca 2015

Praktycznie oferujemy:
-praktyki backendowe w Ruby on Rails
-pracę z użyciem metod wykorzystywanych w komercyjnym projekcie, udział w codziennych scrumach, code review
-opiekę doświadczonego mentora
-stałą współpracę po zakończeniu praktyk lub objęcie programem mentoringowym dla najlepszych
-imprezę integracyjną dla praktykantów
-na zdrowie: owocowe wtorki
-yerba mate, pyszną kawę i wybór smakowych herbat, zdrowe soki tłoczone
-dla relaksu: bilard i dart w biurze
-świetna lokalizacja biura w samym sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 99

Teoretycznie oczekujemy:
-absolwentów lub studentów ostatnich lat kierunków technicznych
-zainteresowania Ruby/Ruby on Rails, web developmentem i chęci rozwoju w tym kierunku
-umiejętności pracy w zespole
-dyspozycyjności w terminie od 9.07 do 3.08 około 30 godz. tygodniowo

Zadania:
Praca z użyciem metod wykorzystywanych w realnych, komercyjnych projektach w technologii Ruby on Rails. Będziemy działać w kilkuosobowych zespołach projektowych.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: job@binarapps.com