• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o

Witamy w Naszym Zespole!

Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 13 mld euro w 2016 roku, zatrudniamy ponad 60.000 pracowników i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek spełniają oczekiwania wymagających klientów poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

Zadbaj o swój rozwój – dołącz do nas!

Do naszego Oddziału w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykant w Dziale Personalnym, Sekcja HR Business Partnerów
Miejsce pracy: Łódź

Do naszego zespołu HR Biznes Partnerów szukamy osoby zainteresowanej rozwojem w zakresie szeroko rozumianego HR.
Oferujemy praktyki w pełnym pasji i energii zespole, zorientowanym na wsparcie biznesu i współpracę, udział w ciekawych projektach z zakresu ZZL oraz możliwość realizacji własnych pomysłów.
Szukamy osób, które są otwarte na ciekawe i ambitne wyzwania oraz chcą rozwijać swoje kompetencje mając realny wpływ na biznes.

ZADANIA:
•Wsparcie działu w aktualnych zadaniach związanych z rekrutacją – preselekcja kandydatów, umawianie rozmów, udział i współprowadzenie rozmów;
•Organizacja i udział w Assessment Center, przygotowanie raportów po spotkaniach;
•Wsparcie w obiegu dokumentów, współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej;
•Wsparcie w projektach i działaniach z zakresu Employer Branding, Talent Management, oceny pracowniczej;
•Obsługa klienta wewnętrznego, dyżury na recepcji działu HR, wsparcie zespołu HR w bieżących działaniach.

WYMAGANIA:
•Status studenta, preferowany kierunek studiów: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Socjologia, Ekonomia, Zainteresowanie tematami związanymi z ZZL;
•Aktywność podczas studiów np. koła naukowe, organizacje naukowe, praktyki, staże itp.
•Dostępność min 24 h w tygodniu;
•Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym; znajomosć programów MS Office na poziomie zaawansowanym;
•Proaktywna postawa, chęć nauki i rozwoju, zdolności organizacyjne i komunikacyjne.

OFERUJEMY:
•Płatne praktyki;
•Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
•Elastyczny czas praktyk dostosowany do planu zajęć studenta, możliwość połączenia praktyki ze studiami dziennymi;
•Udział w projektach, możliwość pisania pracy dyplomowej; Możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej zdobytej na uczelni o praktyczne doświadczenie;
•Miłą atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu.

Wymagane jest porozumienie z uczelni o skierowaniu na praktykę. Praktyki trwają minimum 6 miesięcy, mininum 24 h w tygodniu.

Jesteś zainteresowany?

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się w systemie BSH Talent Finder, na stronie: bsh.talentfinder.pl i odpowiedzieć na wybrane ogłoszenie.

Zespół HRBP

Ewa, Kasia, Monika, Małgosia, Joasia, Patrycja

Aby aplikować skorzystaj z linku do strony: https://bsh.talentfinder.pl/AdvertView.aspx?aid=3844 →