• Praktyki / staż
  • ŁÓDŹ
  • Dodana 3 miesiące temu

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Business Support Solution SA to jedna z wiodących firm w Polsce działająca w branży BPO, należąca do Pelion HG*. Stanowimy grupę entuzjastów, osób dla których praca jest synonimem rozwoju i ciągłym poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań. Firmę tworzą ludzie – szukamy osób, które chcą z nami tworzyć i rozwijać BSS SA

PRAKTYKANT – w Dziale Księgowości

Zakres obowiązków kandydata:

  • Zapoznanie z zasadami i procedurami obowiązującymi w Dziale Zobowiązań, Należności i Płatności.
  • Pomoc w księgowaniu faktur kosztowych i delegacji.
  • Weryfikacja wezwań do zapłaty.
  • Księgowanie potrąceń  z list płac.
  • Analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych.
  • Wprowadzanie i rozliczanie wpłat bankowych od kontrahentów.
  • Archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

  • Preferowane studia kierunkowe ekonomiczno-finansowe,
  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Komunikatywność, wysokie umiejętności organizacyjne oraz pracy w zespole,
  • Dokładność, skrupulatność

Oferujemy:

  • możliwość odbycia miesięcznych bezpłatnych praktyk
  • możliwość odpłatnego zatrudnienia po okresie praktyk
  • zdobycie bardzo cennego doświadczenia zawodowego