• Umowa zlecenie / o dzieło
  • Dowolna lokalizacja
  • Dodana 1 tydzień temu

Calculatic Group

Jesteśmy firmą zajmującą się prowadzeniem szkoleń z obsługi programu MS Excel dla klientów biznesowych. Świadczymy także usługi doradztwa w zakresie wykorzystania programu MS Excel. Tworzymy narzędzia usprawniające pracę naszych klientów w programie MS Excel.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Full Stack .NET Developer będzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji webowej, udostępnianej naszym klientom. Aplikacją tą jest www.calculatic.pl. Jest to niezwykle innowacyjny projekt, nie sposób znaleźć podobny na rynku.

Jesteśmy w pełni otwarci na współpracę zdalną, a obecność w biurze nie jest wymagana.

Do jej obowiązków należeć będzie:

Współtworzenie oraz rozwój innowacyjnego systemu Internetowego
Projektowanie oraz implementacja oprogramowania
Analiza dokumentacji oraz wymagań biznesowych

Praca będzie dotyczyła wszystkich jego warstw, tj.: warstwy biznesowej, front-end, baza danych, dokumentacja i inne. Dzięki tak zróżnicowanym zadaniom, projekt pozwala się bardzo dużo nauczyć.

Zatrudnione osoby będą w swojej pracy prowadzone przez doświadczonych programistów, ale jednocześnie będą miały dużo samodzielności w pracy, dzięki czemu możliwe będzie wykazanie się własnymi pomysłami.

Wymagane:

Dobra znajomość javascript
Dobra znajomość AngularJS
Podstawowa znajomość języka programowania C#
Podstawowa znajomość platformy ASP.NET MVC
Podstawowa znajomość HTML5/CSS3
Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych w szczególności MS SQL Server
Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio
Stosowanie podstawowych praktyk programowania obiektowego
Chęć rozwoju
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

Znajomość biblioteki Bootstrap3
Znajomość dynamicznego języka arkuszy stylów LESS
Znajomość Entity Framework
Doświadczenie w pracy z repozytorium kodu
Status studenta

Oferujemy:

Wyróżniają nas 3 zasadnicze rzeczy, które oferujemy kandydatom:
Wysokie wynagrodzenie, w zależności od umiejętności i doświadczenia.
Praca we wszystkich warstwach projektu, umożliwia poznanie bardzo wielu technik i rozwiązań oraz szybką naukę.
Urozmaicenie zadań, dzięki pracy przy różnych elementach projektu, sprawia że praca jest po prostu ciekawa.

Ponadto:
Zatrudnienie na umowę zlecenie lub na działalność gospodarczą, w zależności od preferencji kandydata.
Możliwość pracy w 100% w sposób zdalny.
Elastyczne godziny pracy.
Możliwość pracy w niepełnym wymiarze, jeśli jest taka wola kandydata.
Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie CV na adres marketing@calculatic.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Rekrutacja Z1”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że będziemy kontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: marketing@calculatic.pl