• Umowa zlecenie / o dzieło
  • Łódź
  • Dodana 4 miesiące temu

Call Center House Sp. z o.o. Sp. K.

Szukasz pracy? My szukamy Ciebie!

Masz już doświadczenie w sprzedaży i chcesz się dalej rozwijać?

A może jesteś osobą, która szuka swojej pierwszej pracy?

Dla Nas nie ma znaczenia ile masz lat, ponieważ cenimy każdego pracownika.

Dołącz do nas a sam się przekonasz!

Call Center House jest w czołówce partnerów biznesowych największych na rynku firm świadczących usługi telekomunikacyjne oraz telewizyjne. W branży call center z powodzeniem działamy od kilku lat. Naszym zleceniodawcą daliśmy się poznać, jako zespół profesjonalistów z kreatywnym podejściem do powierzonych zadań. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać aktualną pozycje lidera oraz w dalszym ciągu się rozwijać.   Oczekujemy od Ciebie:

• zaangażowania i pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności minimum 80 godzin w miesiącu ( praca w tygodniu w godzinach 10-20  oraz soboty 10-15)
  • elastyczny grafik
  • utrzymania pozytywnych relacji z klientem podczas kontaktu telefonicznego dobrej dykcji
  • silnej motywacji do pracy
  • doświadczenia w branży call center lub gotowości do zdobywania nowych doświadczeń w tym obszarze

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia – atrakcyjne stawki godzinowe + dwa bogate systemy prowizyjne)
  • dodatkowe systemy motywacji finansowej (premie i konkursy dzienne, tygodniowe)
  • pracę w firmie, w której liczą się przede wszystkim ludzie
  • przyjazną atmosferę wśród ciekawych osób
  • szkolenia, które dadzą Ci możliwość wykonywania swojej pracy na najwyższym poziomie
  • pracę w centrum Łodzi (Śródmieście)
  • Przy długofalowej współpracy możliwość pracy w ruchu przychodzącym.

Zapewniamy:

• płatne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • po 6 miesiącach bezpłatny podstawowy pakiet opieki medycznej PZU
  • realną możliwość realizacji celów sprzedażowych
  • stabilną współpracę opartą na jasnych i przejrzystych zasadach.
  • pracę dla jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych operatorów komórkowych w kraju

Jeżeli zainteresowała Cię nasza propozycja współpracy zapraszamy do kontaktu!

Wyślij nam swoje CV a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926)”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacjacch@systemycallcenter.pl

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook