• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej

CDiTL FPŁ oferuje szeroki zakres usług medycznych z zakresu wielu specjalności. Dysponuje wysokiej klasy sprzętem oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą medyczną. Prowadzi program profilaktyki raka piersi oraz raka szyjki macicy.

Praktyka studencka
Miejsce odbycia praktyk: Łódź, Wólczańska 215, budynek B12

Zakres obowiązków:
Wspieranie pracowników administracyjno-biurowych
Obsługa urządzeń biurowych
Aktywne budowanie wizerunku CDiTL
Wprowadzanie danych do systemu
Współpraca z innymi pracownikami w ramach realizacji zadań
Przygotowanie tabel, raportów, zestawień
Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji
Zapoznanie się z projektami, które aktualnie realizujemy

Pracodawca Oferuje:
Elastyczny czas odbywania praktyk
Zdobycie praktyki zawodowej w zakresie prac administracyjno-biurowych w branży medycznej
Odbycie praktyki na terenie kampusu PŁ
Podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych
Praktyka z młodą, wykwalifikowaną kadrą
Miła atmosfera

Wymagania odnośnie kandydata:
Wykształcenie policealne
Dobra znajomość programu Excel, Word lub podobnych
Kreatywność w działaniu

Sposób aplikacji:
Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail:

paulina.kusa@cdtl.pl

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: paulina.kusa@cdtl.pl