• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 1 tydzień temu

Citi Handlowy

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Bank Handlowy obsługuje 6,4 tys. klientów korporacyjnych i ok. 681 tys. klientów indywidualnych poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć 36 oddziałów. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależność do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

To Twoja wiedza zapewni sukces naszemu działaniu
Nasz program to świetna szansa na wykorzystanie wiedzy wyniesionej przez Ciebie z sali wykładowej, w świecie biznesu. Nasz Program dostarczy Ci wiedzę i umiejętności, dzięki którym staniesz się ważną częścią naszego zespołu oraz rozpoczniesz z nami Twoją długoterminową karierę. Citi chce Ci w tym wszystkim pomóc.

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu
Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje instytucja bankowa od wewnątrz. Program Praktyk Letnich rozpoczyna się na początku lipca dwudniowym Orientation Days, w czasie którego praktykanci biorą udział w wolontariacie oraz przechodzą przez cykl szkoleń wprowadzających ich w kulturę Citi. Następnie, uczestnicy Programu dołączają do zespołów, w których przez około 10 tygodni realizują indywidualny projekt biznesowy.
Twoje zadania podczas trwania Programu:
Podczas trwającego 2,5 miesiąca programu weźmiesz udział w realizacji wyznaczonego projektu. Będziesz miał możliwość poznać specyfikę pracy w instytucji finansowej, zapoznać się z kulturą, organizacją, oraz zasadami funkcjonowania Citi w Polsce, a także zbudować swoje kontakty zawodowe.
Podczas Programu Praktyk Letnich na ścieżce bankowość będziesz miał możliwość realizacji projektu w jednym z departamentów wspierających funkcjonowanie banku, takich jak: Ryzyko, Departament Strategii, Departament Klientów Globalnych, Bankowość Przedsiębiorstw, Departament Klientów Strategicznych, Operacje dla Bankowości Detalicznej oraz Korporacyjnej, i inne.

Czego możesz oczekiwać od programu…
•Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji
•Wsparcie w ukierunkowaniu Twojej kariery zawodowej poprzez ciekawe szkolenia oraz wsparcie opiekuna
•Możliwość kontunuowania pracy w Citi po zakończeniu programu
•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
•Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
•Możliwość uzyskania feedback’u w czasie rekrutacji oraz po jej zakończeniu
Prosimy o zawarcie CV w języku angielskim.
Prosimy również o dołączenie na górze CV informacji na temat preferowanego obszaru (nie gwarantuje to jednak, że trafisz do tego działu).
Zapraszamy do aplikowania już teraz!

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”
Qualifications
Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli..
•W okresie wakacyjnym jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin
•Jesteś studentem co najmniej drugiego roku studiów; preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse oraz pokrewne
•Dobrze posługujesz się językiem angielskim (Poziom minimum B1)
•Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką
•Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie
•Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele.
•Cechuje Cię zaangażowanie, kreatywność i ambicja