• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 5 miesięcy temu

Comarch

Comarch to globalny dostawca rozwiązań IT specjalizujący się w projektowaniu, implementacji i integracji zaawansowanych systemów i usług IT. Nasze produkty i usługi pomagają skutecznie optymalizować procesy biznesowe. Od 1993 roku rozwijamy się wciąż w dynamicznym tempie. Dzisiaj Comarch to wiodący dostawca rozwiązań informatycznych w Środkowej i Wschodniej Europie, zatrudniający ponad 5000 specjalistów z branży IT. Wśród naszych klientów są zarówno małe firmy, jaki i korporacje o globalnym zasięgu. W Comarch wykorzystujemy i tworzymy nowoczesne technologie. Z dumą mówimy o sobie, że jesteśmy firmą opartą na polskim kapitale. Jesteśmy: • w 24 krajach, • na 4 kontynentach, • w 14 miastach Polski, a łącznie w 46 miastach na całym świecie. Pracujemy w 7 sektorach: • Finanse, Bakowość i Ubezpieczenia, • Telekomunikacja • Administracja Publiczna • Usługi • Comarch Technologies • Comarch Healthcare • ERP

Opis stanowiska pracy:

tworzenie oraz wykonywanie testów w obszarze rozwiązań IoT
automatyzacja testów
tworzenie specyfikacji i dokumentacji testowej

Wymagania:

wykształcenie wyższe – telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka (również studenci ostatnich lat)
znajomość metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania
znajomość narzędzi wspomagających testy automatyczne
dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane zainteresowanie w obszarze nowych technologii, telekomunikacji lub motoryzacji
Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: praca@comarch.pl