• Umowa o pracę
  • Dowolna lokalizacja
  • Dodana 1 tydzień temu

Corning Optical Communications

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi – dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

STAŻ W DZIALE UTRZYMANIA ZAKŁADU

OBOWIĄZKI:
• Udział w planowaniu prac dotyczących utrzymania sprawności technicznej budynku i infrastruktury technicznej – przeglądy techniczne, inwestycje, etc.
• Przegląd i aktualizacja dokumentacji
• Udział w realizacji projektów optymalizacji energetycznej oraz kosztowej

WYMAGANIA:
• Absolwent lub student ostatnich lat studiów technicznych
• Dobra znajomość praktyczna Pakietu Office 2010 (zwłaszcza Excel)
• Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
• Ogólna wiedza techniczna
• Znajomość podstaw elektryki- mile widziana

OFERUJEMY:
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
• Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
• Bardzo dobrą atmosferę w pracy
• Możliwości osobistego rozwoju

Prosimy o aplikowanie na adres rekrutacja@corning.com
(w tytule maila: Staż w Dziale Utrzymania Zakładu)

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@corning.com