Corning Optical Communications

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi – dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:STAŻ W DZIALE FINANSÓW(CONTROLLING)

OBOWIĄZKI:
• Pomoc w przygotowywaniu raportów i analiz finansowych
• Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca
• Kalkulacja kosztów standardowych w SAP (costing)
• Kontrola kosztów poszczególnych działów i odchyleń od budżetu
• Wykonywanie bieżących zadań w Dziale Controllingu

WYMAGANIA:
• Absolwent/-ka lub student/-ka ostatnich lat studiów ekonomicznych (preferowany kierunek finanse i rachunkowość )
• Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel w stopniu zaawansowanym
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Zdolności analityczne
• Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej

OFERUJEMY:
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
• Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
• Bardzo dobrą atmosferę w pracy
• Możliwości osobistego rozwoju i poznania programu SAP

Prosimy o aplikowanie poprzez link:https://career4.successfactors.com/sfcareer/jobreqcareer?jobId=5744&company=CNGPROD&username=