• Praktyki / staż
  • Dowolna lokalizacja
  • Dodana 2 tygodnie temu

De Gruyter Open

De Gruyter Open (www.degruyteropen.com) to czołowy wydawca czasopism naukowych, część grupy wydawniczej De Gruyter (www.degruyter.com).

Open Economics to recenzowane, interdyscyplinarne czasopismo naukowe, którego celem jest prezentowanie wyników badań ze wszystkich obszarów ekonomii.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym wydawnictwie naukowym oraz nawiązanie stałej współpracy
w przyszłości. Language Editorzy są częścią zespołu redakcyjnego, a ich nazwiska pojawiają się w stopce redakcyjnej wśród cenionych specjalistów z całego świata.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.openeconomics.com

Profil kandydata:
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz zdolność do korekty językowej tekstów,
– dostęp do internetu,
– możliwość pracy ok. 5-10 godzin miesięcznie,
– zainteresowanie zagadnieniami z zakresu ekonomii będzie dodatkowym atutem (nie jest niezbędne).

Opis pracy:
Language Editorzy sprawdzają i poprawiają język w nadesłanych artykułach, które zostały zaakceptowane do publikacji. Pracują zdalnie, w niepełnym wymiarze godzin i nie otrzymują wynagrodzenia.
Jest to bardzo elastyczna forma pracy, dlatego też kandydaci mogą sami zadeklarować maksymalną liczbę tekstów miesięcznie lub rocznie, a sama praca może być wykonywana w dowolnym dniu i godzinie – z radością otrzymamy poprawiony artykuł nawet o 2 w nocy w niedzielę, jeżeli wtedy pracuje Ci się najlepiej.
Jeśli zajdzie taka potrzeba, nasza współpraca może zostać zaliczona jako praktyka studencka, możemy także wystawić certyfikat (w zależności od wymogów uczelni).

Obowiązki:
– poprawa nieumyślnych błędów, błędów w gramatyce, pisowni, porządku słów i interpunkcji,
– poprawa stylu języka, jego płynności, zapewnienie spójności słownictwa w całym tekście.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy openeconomics@degruyteropen.com.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: openeconomics@degruyteropen.com

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook