• Praktyki / staż
  • Łęczyca
  • Dodana 2 miesiące temu

De Heus

Jesteśmy pracodawcą, dla którego ważni są ludzie!

Od studentów oczekujemy:

– wykształcenia wyższego ekonomicznego (min. licencjat),

– zainteresowania w dziedzinie: zakupów, rynków finansowych, giełdy i zarządzania biznesem,

– komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

– bardzo dobrej znajomości programu Excel,

– prawa jazdy kat. B (mile widziane).

Predyspozycje wymagane na tym stanowisku:

– zaangażowanie i motywacja do działania,

– otwarta/przyjazna komunikacja, pozytywne nastawienie i chęć pomocy innym,

– odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej,

– otwartość na naukę i rozwój,

– entuzjazm w działaniu,

– predyspozycje analityczne.

Główne zadania na stanowisku:

Nauka i wdrożenie do zadań na stanowisku specjalistycznym, w tym:

– analiza danych zakupowych poprzez śledzenie zapotrzebowania na surowce, przygotowywanie zestawień, analiza raportów,

– poznanie rynków surowców do produkcji pasz,

-nauka procesów zakupowych poprzez uczestnictwo w konferencjach i spotkaniach tematycznych,

– wsparcie procesu zakupów surowców na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych,

– bieżące i operacyjne zadania wspomagające pracę zespołu zakupowego.

Oferujemy:

– płatny staż u pracodawcy, który jest liderem na rynku paszowym,

– możliwość nauki oraz doskonalenia umiejętności zawodowych i interpersonalnych,

– wsparcie ze strony doświadczonego zespołu współpracowników.

– po stażu możliwe zatrudnienie na umowę o pracę.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@deheus.com