• Kreator Kariery
  • Dodana 4 tygodnie temu

Deles Polska Sp. z O. O.

Deles

We wrześniu 2018 Grupa Deles planuje promować się w Norymberdze na targach Fachpack 2018.

W związku z tym chcemy zatrudnić na okres 2-4 miesiecy (wakacyjnie) grupe 2-4 studentow/studentek, którzy będą prowadzić panele prezentacyjne w imieniu spółki w języku niemieckim na naszym stoisku.

Glowne wymagania:
Znajomość j niemieckiego w stopniu zaawansowanym
Znajomość j angielskiego jako dodatkowy atut
Optymizm
Wysoki poziom kultury osobistej
Wyksztalcenie – w trakcie studiow najlepiej filologii germańskiej
Zmysl techniczny – będzie dodatkowym atutem

Osoby otrzymają przeszkolenie produktowe Grupy Deles

Planowane zakończenie tej aktywności nie będzie równoznaczne z automatycznym brakiem możliwości kontynuowania współpracy z Grupą Deles.

Oferujemy:
Ciekawe doświadczenie, gdzie osoby będą miały okazję poznać standardy biznesowo-produktowe naszej Grupy, prowadzić prezentacje dla potencjalnych klientów w imieniu Grupy Deles, zobaczyć od wewnątrz jak kształtowane i rozwijane są procesy oraz usługi związane z zakresem potocznie nazywanym protective packaging oraz logistyki tych produktów.

Wynagrodzenie podstawowe ok 2500 PLN brutto do negocjacji, pokrycie wszystkich kosztów pobytu za granica, diety etc.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: pawel.lis@delesgroup.com

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook